43. Malovaná váza

Autor: Karel Solařík

Kategorie: Porcelán

Výška: 8,5 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 02.03.2026 18:42

Aktuální cena: 1 500 Kč

Zbývá: 5d 9h 22m 32s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč