Výška: 8,5 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.03.2026 18:42
Aktuální cena: 1 500 Kč
Zbývá: 5d 9h 22m 32s
Minimální příhoz: 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč