Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.03.2026 18:20
Aktuální cena: 1 900 Kč
Zbývá: 5d 9h 0m 30s
Minimální příhoz: 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč