Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 23,5 cm, šířka: 34,5 cm, rámování: 43 x 54 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 08.12.2019 20:20
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 000 Kč