102. Horská krajina

Autor: Karel Solařík

Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 27,5 cm, šířka: 37,5 cm, rámování: 35,5 x 46 cm

Konec aukce: 09.12.2025 19:41

Dosažená cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

1 200 Kč9.12.2025 14:39:05