Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 27,5 cm, šířka: 37,5 cm, rámování: 35,5 x 46 cm
Konec aukce: 09.12.2025 19:41
Dosažená cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
| 1 200 Kč | 9.12.2025 14:39:05 |