157. Hodiny - Bechyně

Autor: Bechyně

Kategorie: Hodiny

Zlatě patinovaná umělecká keramika. Hodiny jsou funkční. Značené. Bez prasklin a jiného poškození. Součástí je i klíč k hodinám.
Výška: 40 cm, šířka: 25 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 20:36

Dosažená cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

1 500 Kč19.1.2026 07:42:50