Významný malíř ve Sv.Kopečku u Olomouce. Studoval na akademii výtvarných umění v Praze (u prof.Nejedlého)
Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 57,5 cm, šířka: 114 cm, rámování: 69 x 126
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.12.2018 21:01
Dosažená cena: 47 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Seznam příhozů (75)
| 10 200 Kč | 23.11.2018 15:25:20 |
| 9 900 Kč | 23.11.2018 15:25:17 (limit 22.11.2018 17:55:50) |
| 9 600 Kč | 23.11.2018 15:25:17 |
| 9 300 Kč | 23.11.2018 15:25:15 (limit 22.11.2018 17:55:50) |
| 9 000 Kč | 23.11.2018 15:25:14 |
| 8 700 Kč | 23.11.2018 15:25:12 (limit 22.11.2018 17:55:50) |
| 8 400 Kč | 23.11.2018 15:25:12 |
| 8 100 Kč | 23.11.2018 15:25:09 (limit 22.11.2018 17:55:50) |
| 7 800 Kč | 23.11.2018 15:25:09 |
| 7 500 Kč | 22.11.2018 19:15:12 (limit 22.11.2018 17:55:50) |
| 7 200 Kč | 22.11.2018 19:15:12 |
| 6 900 Kč | 22.11.2018 17:55:50 (limit 22.11.2018 17:55:50) |
| 6 600 Kč | 20.11.2018 15:16:34 |
| 6 300 Kč | 16.11.2018 17:26:44 |
| 6 000 Kč | 12.11.2018 20:24:36 |