Významný malíř ve Sv.Kopečku u Olomouce. Studoval na akademii výtvarných umění v Praze (u prof.Nejedlého)
Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 57,5 cm, šířka: 114 cm, rámování: 69 x 126
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.12.2018 21:01
Dosažená cena: 47 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Seznam příhozů (75)
| 17 200 Kč | 25.11.2018 15:42:41 (limit 25.11.2018 13:58:49) |
| 16 700 Kč | 25.11.2018 15:42:41 |
| 16 200 Kč | 25.11.2018 13:58:49 (limit 25.11.2018 13:58:49) |
| 15 700 Kč | 24.11.2018 10:48:02 |
| 15 200 Kč | 23.11.2018 17:32:14 |
| 15 000 Kč | 23.11.2018 17:32:14 (limit 22.11.2018 17:55:50) |
| 14 700 Kč | 23.11.2018 17:31:41 (limit 22.11.2018 17:55:50) |
| 14 200 Kč | 23.11.2018 17:31:41 |
| 13 700 Kč | 23.11.2018 17:31:37 (limit 22.11.2018 17:55:50) |
| 13 200 Kč | 23.11.2018 17:31:37 |
| 12 700 Kč | 23.11.2018 15:25:29 (limit 22.11.2018 17:55:50) |
| 12 200 Kč | 23.11.2018 15:25:29 |
| 11 700 Kč | 23.11.2018 15:25:22 (limit 22.11.2018 17:55:50) |
| 11 200 Kč | 23.11.2018 15:25:22 |
| 10 700 Kč | 23.11.2018 15:25:20 (limit 22.11.2018 17:55:50) |