Významný malíř ve Sv.Kopečku u Olomouce. Studoval na akademii výtvarných umění v Praze (u prof.Nejedlého)
Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 57,5 cm, šířka: 114 cm, rámování: 69 x 126
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.12.2018 21:01
Dosažená cena: 47 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Seznam příhozů (75)
| 24 700 Kč | 25.11.2018 15:43:07 |
| 24 200 Kč | 25.11.2018 15:43:05 (limit 25.11.2018 13:58:49) |
| 23 700 Kč | 25.11.2018 15:43:05 |
| 23 200 Kč | 25.11.2018 15:43:02 (limit 25.11.2018 13:58:49) |
| 22 700 Kč | 25.11.2018 15:43:02 |
| 22 200 Kč | 25.11.2018 15:43:00 (limit 25.11.2018 13:58:49) |
| 21 700 Kč | 25.11.2018 15:43:00 |
| 21 200 Kč | 25.11.2018 15:42:54 (limit 25.11.2018 13:58:49) |
| 20 700 Kč | 25.11.2018 15:42:54 |
| 20 200 Kč | 25.11.2018 15:42:51 (limit 25.11.2018 13:58:49) |
| 19 700 Kč | 25.11.2018 15:42:51 |
| 19 200 Kč | 25.11.2018 15:42:47 (limit 25.11.2018 13:58:49) |
| 18 700 Kč | 25.11.2018 15:42:47 |
| 18 200 Kč | 25.11.2018 15:42:44 (limit 25.11.2018 13:58:49) |
| 17 700 Kč | 25.11.2018 15:42:44 |