Významný malíř ve Sv.Kopečku u Olomouce. Studoval na akademii výtvarných umění v Praze (u prof.Nejedlého)
Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 57,5 cm, šířka: 114 cm, rámování: 69 x 126
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.12.2018 21:01
Dosažená cena: 47 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Seznam příhozů (75)