90. Pohled na Olomouc

Autor: Bohumír Dvorský
(1902)

Kategorie: Olej na plátně

Významný malíř ve Sv.Kopečku u Olomouce. Studoval na akademii výtvarných umění v Praze (u prof.Nejedlého)

Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 57,5 cm, šířka: 114 cm, rámování: 69 x 126
Signatura: signováno

Konec aukce: 02.12.2018 21:01

Dosažená cena: 47 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 000 Kč

Seznam příhozů (75)

40 000 Kč28.11.2018 19:15:45 (limit 27.11.2018 17:27:07)
40 000 Kč28.11.2018 19:15:45
39 500 Kč28.11.2018 19:15:33 (limit 27.11.2018 17:27:07)
39 000 Kč28.11.2018 19:15:33 (limit 28.11.2018 19:15:33)
35 500 Kč27.11.2018 19:54:57 (limit 27.11.2018 17:27:07)
35 000 Kč27.11.2018 19:54:57 (limit 27.11.2018 19:54:57)
29 000 Kč27.11.2018 17:27:07 (limit 27.11.2018 17:27:07)
28 500 Kč26.11.2018 18:19:42
28 000 Kč26.11.2018 18:19:38 (limit 25.11.2018 13:58:49)
27 700 Kč26.11.2018 18:19:38
27 200 Kč25.11.2018 15:43:12 (limit 25.11.2018 13:58:49)
26 700 Kč25.11.2018 15:43:12
26 200 Kč25.11.2018 15:43:10 (limit 25.11.2018 13:58:49)
25 700 Kč25.11.2018 15:43:10
25 200 Kč25.11.2018 15:43:07 (limit 25.11.2018 13:58:49)