Významný malíř ve Sv.Kopečku u Olomouce. Studoval na akademii výtvarných umění v Praze (u prof.Nejedlého)
Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 57,5 cm, šířka: 114 cm, rámování: 69 x 126
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.12.2018 21:01
Dosažená cena: 47 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Seznam příhozů (75)
| 40 000 Kč | 28.11.2018 19:15:45 (limit 27.11.2018 17:27:07) |
| 40 000 Kč | 28.11.2018 19:15:45 |
| 39 500 Kč | 28.11.2018 19:15:33 (limit 27.11.2018 17:27:07) |
| 39 000 Kč | 28.11.2018 19:15:33 (limit 28.11.2018 19:15:33) |
| 35 500 Kč | 27.11.2018 19:54:57 (limit 27.11.2018 17:27:07) |
| 35 000 Kč | 27.11.2018 19:54:57 (limit 27.11.2018 19:54:57) |
| 29 000 Kč | 27.11.2018 17:27:07 (limit 27.11.2018 17:27:07) |
| 28 500 Kč | 26.11.2018 18:19:42 |
| 28 000 Kč | 26.11.2018 18:19:38 (limit 25.11.2018 13:58:49) |
| 27 700 Kč | 26.11.2018 18:19:38 |
| 27 200 Kč | 25.11.2018 15:43:12 (limit 25.11.2018 13:58:49) |
| 26 700 Kč | 25.11.2018 15:43:12 |
| 26 200 Kč | 25.11.2018 15:43:10 (limit 25.11.2018 13:58:49) |
| 25 700 Kč | 25.11.2018 15:43:10 |
| 25 200 Kč | 25.11.2018 15:43:07 (limit 25.11.2018 13:58:49) |