8. Kytice se slunečnicemi

Autor: Bohumír Dvorský
(1902)

Technika: Olej na plátně
Výška: 69,5 cm, šířka: 50 cm, rámování: 89 x 68,5 cm

Konec aukce: 06.12.2021 18:11

Dosažená cena: 50 300 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (72)

50 300 Kč6.12.2021 18:06:41 (limit 6.12.2021 18:03:28)
49 800 Kč6.12.2021 18:06:41
49 300 Kč6.12.2021 18:06:33 (limit 6.12.2021 18:03:28)
48 800 Kč6.12.2021 18:06:33
48 300 Kč6.12.2021 18:05:39 (limit 6.12.2021 18:03:28)
47 800 Kč6.12.2021 18:05:39
47 300 Kč6.12.2021 18:05:30 (limit 6.12.2021 18:03:28)
46 800 Kč6.12.2021 18:05:30
46 300 Kč6.12.2021 18:04:21 (limit 6.12.2021 18:03:28)
45 800 Kč6.12.2021 18:04:21
45 300 Kč6.12.2021 18:01:57 (limit 6.12.2021 16:00:49)
44 800 Kč6.12.2021 18:01:57
44 300 Kč6.12.2021 18:01:46 (limit 6.12.2021 16:00:49)
43 800 Kč6.12.2021 18:01:46
43 300 Kč6.12.2021 18:01:41 (limit 6.12.2021 16:00:49)