8. Kytice se slunečnicemi

Autor: Bohumír Dvorský
(1902)

Technika: Olej na plátně
Výška: 69,5 cm, šířka: 50 cm, rámování: 89 x 68,5 cm

Konec aukce: 06.12.2021 18:11

Dosažená cena: 50 300 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (72)

11 300 Kč11.11.2021 16:24:24
8 300 Kč10.11.2021 21:48:25
8 200 Kč10.11.2021 21:48:25 (limit 10.11.2021 17:57:26)
8 000 Kč10.11.2021 21:47:56 (limit 10.11.2021 17:57:26)
7 700 Kč10.11.2021 21:47:56
7 400 Kč10.11.2021 21:06:28 (limit 10.11.2021 17:57:26)
7 100 Kč10.11.2021 21:06:28
6 800 Kč10.11.2021 17:57:26 (limit 10.11.2021 17:57:26)
6 500 Kč10.11.2021 17:57:26 (limit 9.11.2021 20:02:41)
5 600 Kč10.11.2021 17:57:15 (limit 9.11.2021 20:02:41)
5 300 Kč10.11.2021 17:57:15
5 000 Kč9.11.2021 20:02:41 (limit 9.11.2021 20:02:41)