Technika: Olej na plátně
Výška: 69,5 cm, šířka: 50 cm, rámování: 89 x 68,5 cm
Konec aukce: 06.12.2021 18:11
Dosažená cena: 50 300 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (72)