77. Jabloňový sad

Autor: Bohumír Dvorský
(1902)

Technika: Olej sololit
Výška: 73 cm, šířka: 116 cm, rámování: 84,5 x 127,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 10.06.2024 20:16

Dosažená cena: 45 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (86)

8 100 Kč8.6.2024 19:57:47
7 800 Kč7.6.2024 21:01:35
7 500 Kč7.6.2024 15:34:09
7 200 Kč5.6.2024 09:35:26
6 900 Kč3.6.2024 09:56:27
6 600 Kč2.6.2024 11:39:14
6 300 Kč26.5.2024 11:33:22
6 000 Kč22.5.2024 22:08:10
5 700 Kč15.5.2024 07:45:19
3 700 Kč11.5.2024 23:38:30
3 500 Kč11.5.2024 09:40:22