Signováno vpravo dole.
Signováno vpravo dole.
Technika: Akvarel
Výška: 34,5 cm, šířka: 49,8 cm, rámování: 54,8 x 70,8 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 12.07.2021 18:12
Dosažená cena: 3 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (7)