7. Letní krajina

Autor: Bohumír Dvorský
(1902)

Signováno vpravo dole.
Technika: Akvarel
Výška: 34,5 cm, šířka: 49,8 cm, rámování: 54,8 x 70,8 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 12.07.2021 18:12

Dosažená cena: 3 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (7)

3 700 Kč12.7.2021 18:07:39
3 500 Kč12.7.2021 18:06:34
3 300 Kč12.7.2021 18:03:21
3 100 Kč12.7.2021 18:01:34
2 900 Kč12.7.2021 18:00:56
2 700 Kč9.6.2021 05:26:07
2 500 Kč5.6.2021 15:39:08