Signováno tužkou vpravo dole, zaskleno
Technika: Pastel
Výška: 48 cm, šířka: 68 cm, rámování: 69,5 x 89 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 06.12.2021 19:07
Dosažená cena: 5 400 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč