Technika: Olej na plátně
Výška: 33 cm, šířka: 47 cm, rámování: 44 x 60 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.05.2022 19:10
Dosažená cena: 5 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč