Signováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: Pastel
Výška: 44,3 cm, šířka: 65,5 cm, rámování: 57,3 x 78,5 cm
Konec aukce: 30.10.2023 18:06
Dosažená cena: 13 200 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (33)