4. Letní krajina

Autor: Bohumír Dvorský
(1902)

Signováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: Pastel
Výška: 44,3 cm, šířka: 65,5 cm, rámování: 57,3 x 78,5 cm

Konec aukce: 30.10.2023 18:06

Dosažená cena: 13 200 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (33)

7 500 Kč29.10.2023 09:52:55
7 200 Kč29.10.2023 09:52:52 (limit 28.10.2023 22:50:53)
6 900 Kč29.10.2023 09:52:52
6 600 Kč29.10.2023 09:52:48 (limit 28.10.2023 22:50:53)
6 300 Kč29.10.2023 09:52:48
6 000 Kč28.10.2023 22:50:53 (limit 28.10.2023 22:50:53)
5 700 Kč28.10.2023 22:50:37 (limit 27.10.2023 15:54:47)
5 700 Kč28.10.2023 22:50:37
5 400 Kč27.10.2023 14:45:18
5 100 Kč14.10.2023 19:03:33
4 900 Kč12.10.2023 09:39:17
4 700 Kč11.10.2023 17:24:53
4 500 Kč30.9.2023 20:30:29 (limit 30.9.2023 16:58:53)
4 300 Kč30.9.2023 20:30:29
4 100 Kč30.9.2023 20:30:16 (limit 30.9.2023 16:58:53)