Technika: Olej na plátně
Výška: 65,5 cm, šířka: 89 cm, rámování: 80 x 103 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 13.06.2022 18:03
Dosažená cena: 31 200 Kč
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Seznam příhozů (44)