4. Dům ve skalách

Autor: Bohumír Dvorský
(1902)

Technika: Olej na plátně
Výška: 65,5 cm, šířka: 89 cm, rámování: 80 x 103 cm
Stav: Mírně poškozený rám

Konec aukce: 13.06.2022 18:03

Dosažená cena: 31 200 Kč

Vyvolávací cena: 8 000 Kč

Seznam příhozů (44)

16 200 Kč13.6.2022 15:59:55 (limit 13.6.2022 09:58:34)
15 700 Kč13.6.2022 15:59:55
15 200 Kč13.6.2022 15:59:49 (limit 13.6.2022 09:58:34)
14 700 Kč13.6.2022 15:59:49
14 200 Kč13.6.2022 15:59:41 (limit 13.6.2022 09:58:34)
13 700 Kč13.6.2022 15:59:41
13 200 Kč13.6.2022 09:58:34 (limit 13.6.2022 09:58:34)
12 700 Kč13.6.2022 08:10:48
12 200 Kč8.6.2022 16:58:57
11 700 Kč7.6.2022 07:08:32
10 500 Kč7.6.2022 07:08:10 (limit 6.6.2022 18:47:05)
10 000 Kč7.6.2022 07:08:10
8 300 Kč6.6.2022 18:45:56
8 000 Kč5.6.2022 07:46:52