Signováno vlevo dole, zaskleno
Technika: Pastel
Výška: 57 cm, šířka: 83 cm, rámování: 87 x 111 cm
Konec aukce: 12.07.2021 21:44
Dosažená cena: 7 400 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč