Nově rámováno, rám zlacený pravým plátkovým zlatem. Signováno vpravo nahoře, datováno 1927. Velmi dekorativní obraz.
Technika: Olej na plátně
Výška: 80 cm, šířka: 120 cm, rámování: 97 x 137 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 20.03.2023 21:07
Dosažená cena: 25 200 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč