Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 74 cm, šířka: 110 cm, rámování: 96 x 130 cm
Konec aukce: 05.04.2021 18:11
Dosažená cena: 160 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (121)