Signováno s věnováním vlevo dole, datováno 1960.
Technika: Akvarel
Výška: 50,5 cm, šířka: 90,5 cm, rámování: 63,7 x 103,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 10.05.2020 18:11
Dosažená cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč