Technika: Tempera
Výška: 65 cm, šířka: 87 cm, rámování: 75 x 96,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 19.02.2024 20:23
Dosažená cena: 7 800 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (24)