Technika: Barevná litografie
Výška: 10,2 cm, šířka: 6,8 cm, rámování: 21,6 x 17,2 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 15.01.2024 19:58
Dosažená cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Seznam příhozů (7)