Technika: Barevná litografie
Výška: 25,7 cm, šířka: 12,2 cm, rámování: 43,2 x 28,8 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 15.01.2024 19:50
Dosažená cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
1 200 Kč | 29.12.2023 11:56:07 |