Signováno tužkou vpravo dole, číslováno - 5/20, zaskleno
Technika: Barevný lept
Výška: 42 cm, šířka: 58,8 cm, rámování: 55,7 x 71,3 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 07.03.2022 21:31
Dosažená cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč