Signováno vpravo dole, zaskleno.
Výška: 20,2 cm, šířka: 14,6 cm, rámování: 31,1 x 27,1 cm
Konec aukce: 29.05.2023 21:37
Dosažená cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
500 Kč | 17.5.2023 19:46:29 |