Pavel Sukdolák (* 21. 9. 1925) nemá ve zvyku opatřovat své grafické listy datem. Zřejmě nepřikládá letopočtu rozhodující význam. Je pravda, že míjející čas není v jeho díle znatelný, vůči výkyvům času zůstalo odolné. Během let se ovšem neobyčejně rozmnožilo. Nezaznamenává sice události k nimž došlo v průběhu doby, avšak vyjadřuje obecné povědomí času, nikoliv čas přesně určený, ale pociťovaný ve svém působení. Vypovídají o tom samy názvy: Záznam události, V čase, Proměna, Střídání, Míjení.
Signováno tužkou uprostřed dole, zaskleno, nově rámováno
Výška: 22,7 cm, šířka: 14,4 cm, rámování: 35,7 x 27,2 cm
Konec aukce: 06.12.2019 18:37
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 400 Kč