30. Osudí II.

Autor: Pavel Sukdolák

Signováno uprostřed dole, na spodním lemu mírné fleky, zaskleno
Výška: 60,5 cm, šířka: 48 cm, rámování: 82 x 67,2 cm

Konec aukce: 06.04.2022 18:30

Dosažená cena: 5 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Seznam příhozů (24)

2 600 Kč4.4.2022 17:40:46 (limit 30.3.2022 16:07:14)
2 400 Kč4.4.2022 17:40:46
2 200 Kč4.4.2022 17:40:43 (limit 30.3.2022 16:07:14)
2 000 Kč4.4.2022 17:40:43
1 800 Kč30.3.2022 16:07:14 (limit 30.3.2022 16:07:14)
1 600 Kč30.3.2022 09:31:55
1 400 Kč13.3.2022 19:34:28
1 200 Kč8.3.2022 19:24:18
1 000 Kč8.3.2022 09:14:50