Signováno tužkou uprostřed dole, zaskleno, číslováno - 53/100
Výška: 34,1 cm, šířka: 21,2 cm, rámování: 56 x 42 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 06.12.2021 19:38
Dosažená cena: 11 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (38)