58. Tváře

Autor: Kristian Kodet

Signováno uprostřed dole, zaskleno.
Výška: 33 cm, šířka: 23 cm, rámování: 54 x 42 cm

Konec aukce: 15.01.2024 20:01

Dosažená cena: 9 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 600 Kč

Seznam příhozů (27)

3 800 Kč14.1.2024 20:26:17 (limit 14.1.2024 12:06:43)
3 600 Kč14.1.2024 20:26:17
3 400 Kč14.1.2024 12:06:38
3 200 Kč10.1.2024 21:14:08
3 000 Kč10.1.2024 20:54:16
2 800 Kč10.1.2024 20:48:01
2 600 Kč10.1.2024 18:39:32
2 400 Kč7.1.2024 11:03:03
2 200 Kč7.1.2024 00:03:34
2 000 Kč6.1.2024 19:04:13
1 800 Kč23.12.2023 22:00:29
1 600 Kč18.12.2023 17:39:06