Signováno vpravo dole, zaskleno.
Výška: 29,6 cm, šířka: 20,3 cm, rámování: 59,2 x 46 cm
Konec aukce: 06.05.2024 20:11
Dosažená cena: 9 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (28)