19. Milenci

Autor: Kristian Kodet

Garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 70 cm, šířka: 50 cm, rámování: 86,5 x 67 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 21.08.2023 18:39

Dosažená cena: 70 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (107)

37 320 Kč20.8.2023 16:05:15 (limit 20.8.2023 16:05:15)
36 820 Kč18.8.2023 18:45:25
36 320 Kč18.8.2023 07:57:08
35 820 Kč15.8.2023 09:58:27
35 320 Kč15.8.2023 08:28:56
34 820 Kč10.8.2023 22:05:35 (limit 6.8.2023 18:59:10)
34 820 Kč10.8.2023 22:05:35
34 320 Kč6.8.2023 18:59:06
33 970 Kč6.8.2023 18:59:06 (limit 1.8.2023 19:54:53)
33 820 Kč6.8.2023 18:59:03 (limit 1.8.2023 19:54:53)
33 320 Kč6.8.2023 18:59:03
32 820 Kč2.8.2023 21:19:42 (limit 1.8.2023 19:54:53)
32 320 Kč2.8.2023 21:19:42
31 820 Kč1.8.2023 19:54:53 (limit 1.8.2023 19:54:53)
31 320 Kč30.7.2023 18:37:36