5. Nemám co na sebe

Autor: Iva Hüttnerová

Signováno vpravo dole, číslováno 26/100. Zaskleno.
Narodila se v Praze v roce 1948.
Vystudovala DAMU, v malířství je samoukem. Hojně vystavuje doma i v zahraničí.
Výška: 35,5 cm, šířka: 29,5 cm, rámování: 57,3 x 49,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 10.05.2020 18:07

Dosažená cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Seznam příhozů (19)

2 400 Kč20.4.2020 23:53:00
2 200 Kč10.4.2020 10:41:07 (limit 10.4.2020 10:41:07)
2 000 Kč10.4.2020 10:41:07 (limit 9.4.2020 15:51:15)
1 800 Kč9.4.2020 15:51:07