Signováno vpravo dole Iva Hüttnerová 23, číslováno - 61/90, zaskleno.
Technika: Barevná litografie
Výška: 32 cm, šířka: 26,5 cm, rámování: 54 x 46,6 cm
Konec aukce: 19.02.2024 22:01
Dosažená cena: 8 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč