178. Pouliční umělci

Autor: Iva Hüttnerová

Signováno vpravo dole Iva Hüttnerová 23, číslováno - 61/90, zaskleno.
Technika: Barevná litografie
Výška: 32 cm, šířka: 26,5 cm, rámování: 54 x 46,6 cm

Konec aukce: 19.02.2024 22:01

Dosažená cena: 8 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (32)

4 700 Kč18.2.2024 16:39:35 (limit 16.2.2024 17:57:56)
4 500 Kč18.2.2024 16:39:35
4 300 Kč18.2.2024 16:39:33 (limit 16.2.2024 17:57:56)
4 100 Kč18.2.2024 16:39:33
3 900 Kč16.2.2024 17:57:51
3 700 Kč12.2.2024 17:42:29
3 500 Kč11.2.2024 11:58:13
3 300 Kč10.2.2024 12:22:42
3 100 Kč7.2.2024 11:07:16
2 900 Kč6.2.2024 20:02:06
2 700 Kč6.2.2024 19:34:34
2 500 Kč5.2.2024 21:08:26
2 300 Kč1.2.2024 10:08:39
2 100 Kč30.1.2024 15:46:04
1 900 Kč29.1.2024 19:02:11