Signováno vpravo dole, číslováno - 49/100, zaskleno.
Technika: Litografie
Výška: 24 cm, šířka: 29,5 cm, rámování: 45 x 49,2 cm
Konec aukce: 19.08.2024 18:14
Dosažená cena: 5 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Seznam příhozů (29)