Signováno vpravo dole, číslováno - 49/100, zaskleno.
Technika: Barevná litografie
Výška: 24 cm, šířka: 29,5 cm, rámování: 45 x 49,2 cm
Konec aukce: 19.02.2024 21:26
Dosažená cena: 10 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (38)