8. Marabu

Autor: Igor Kitzberger

Kategorie: Sochy

Bronz, mramorový podstavec, celková výška - 29,6 cm, značeno, originál, garantujeme pravost a originalitu díla.
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 20.03.2023 18:12

Dosažená cena: 23 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (52)

4 656 Kč21.2.2023 08:41:11
4 456 Kč20.2.2023 17:24:24 (limit 20.2.2023 17:24:24)
4 256 Kč20.2.2023 11:03:50
4 056 Kč19.2.2023 15:54:58
3 856 Kč17.2.2023 14:51:50
3 656 Kč16.2.2023 10:32:35
3 456 Kč14.2.2023 12:08:21