Bronz, mramorový podstavec, celková výška - 29,6 cm, značeno, originál, garantujeme pravost a originalitu díla.
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 20.03.2023 18:12
Dosažená cena: 23 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Seznam příhozů (52)