8. Marabu

Autor: Igor Kitzberger

Kategorie: Sochy

Bronz, mramorový podstavec, celková výška - 29,6 cm, značeno, originál, garantujeme pravost a originalitu díla.
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 20.03.2023 18:12

Dosažená cena: 23 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (52)

8 656 Kč2.3.2023 10:16:50
8 356 Kč25.2.2023 17:11:41 (limit 22.2.2023 10:48:28)
8 056 Kč25.2.2023 17:11:41
7 756 Kč22.2.2023 10:48:28 (limit 22.2.2023 10:48:28)
7 456 Kč21.2.2023 08:41:43
7 300 Kč21.2.2023 08:41:43 (limit 20.2.2023 17:24:24)
7 156 Kč21.2.2023 08:41:38 (limit 20.2.2023 17:24:24)
6 856 Kč21.2.2023 08:41:38
6 556 Kč21.2.2023 08:41:33 (limit 20.2.2023 17:24:24)
6 256 Kč21.2.2023 08:41:33
5 956 Kč21.2.2023 08:41:26 (limit 20.2.2023 17:24:24)
5 656 Kč21.2.2023 08:41:26
5 356 Kč21.2.2023 08:41:20 (limit 20.2.2023 17:24:24)
5 056 Kč21.2.2023 08:41:20
4 856 Kč21.2.2023 08:41:11 (limit 20.2.2023 17:24:24)