8. Marabu

Autor: Igor Kitzberger

Kategorie: Sochy

Bronz, mramorový podstavec, celková výška - 29,6 cm, značeno, originál, garantujeme pravost a originalitu díla.
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 20.03.2023 18:12

Dosažená cena: 23 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (52)

15 100 Kč19.3.2023 20:31:01
14 600 Kč19.3.2023 03:11:52 (limit 19.3.2023 03:11:52)
14 100 Kč18.3.2023 19:47:25
13 600 Kč18.3.2023 19:46:45
13 100 Kč18.3.2023 19:17:26
12 600 Kč17.3.2023 19:21:58
12 100 Kč14.3.2023 21:19:36
11 600 Kč9.3.2023 13:04:16
11 100 Kč9.3.2023 08:42:23
10 600 Kč2.3.2023 19:43:13
10 100 Kč2.3.2023 19:42:59 (limit 22.2.2023 10:48:28)
9 856 Kč2.3.2023 19:42:59
9 556 Kč2.3.2023 19:42:46 (limit 22.2.2023 10:48:28)
9 256 Kč2.3.2023 19:42:46
8 956 Kč2.3.2023 10:16:50 (limit 22.2.2023 10:48:28)