42. Harlekýn

Autor: Igor Kitzberger

Kategorie: Sochy

Bronz, mramorový podstavec, značeno na boku, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 23,8 cm, šířka: 8,8 cm, hloubka: 4,5 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 10.10.2022 18:44

Dosažená cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Seznam příhozů (35)

15 500 Kč10.10.2022 18:39:17
15 000 Kč10.10.2022 18:39:12 (limit 10.10.2022 18:33:05)
15 000 Kč10.10.2022 18:39:12
14 500 Kč10.10.2022 18:33:05 (limit 10.10.2022 18:33:05)
14 000 Kč10.10.2022 18:04:32
13 500 Kč10.10.2022 17:10:52
13 100 Kč10.10.2022 17:10:52 (limit 10.10.2022 15:47:17)
13 000 Kč10.10.2022 17:10:49 (limit 10.10.2022 15:47:17)
12 500 Kč10.10.2022 17:10:49
12 000 Kč8.10.2022 20:41:25
11 500 Kč8.10.2022 20:41:22 (limit 8.10.2022 19:44:23)
11 500 Kč8.10.2022 20:41:22
11 000 Kč8.10.2022 19:44:23 (limit 8.10.2022 19:44:23)
10 500 Kč6.10.2022 09:10:57
10 000 Kč5.10.2022 22:24:07