42. Harlekýn

Autor: Igor Kitzberger

Kategorie: Sochy

Bronz, mramorový podstavec, značeno na boku, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 23,8 cm, šířka: 8,8 cm, hloubka: 4,5 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 10.10.2022 18:44

Dosažená cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Seznam příhozů (35)

9 700 Kč4.10.2022 08:28:40
9 600 Kč4.10.2022 08:28:40 (limit 3.10.2022 21:40:46)
9 400 Kč3.10.2022 21:40:46 (limit 3.10.2022 21:40:46)
9 100 Kč3.10.2022 21:40:46 (limit 26.9.2022 20:43:56)
7 900 Kč26.9.2022 20:43:56 (limit 26.9.2022 20:43:56)
7 600 Kč25.9.2022 17:07:12
7 300 Kč24.9.2022 22:24:52
7 000 Kč20.9.2022 20:45:25
6 700 Kč20.9.2022 20:45:23 (limit 7.9.2022 16:06:26)
6 650 Kč20.9.2022 20:45:23
6 350 Kč20.9.2022 20:45:20 (limit 7.9.2022 16:06:26)
6 050 Kč20.9.2022 20:45:20
5 750 Kč7.9.2022 20:10:27 (limit 7.9.2022 16:06:26)
5 450 Kč7.9.2022 20:10:27
5 150 Kč7.9.2022 20:10:21 (limit 7.9.2022 16:06:26)