Bronz, mramorový podstsvec, značeno
Výška: 43,3 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 09.05.2022 21:40
Dosažená cena: 40 100 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (78)