221. Harlekýn

Autor: Igor Kitzberger

Kategorie: Sochy

Bronz, mramorový podstsvec, značeno
Výška: 43,3 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 09.05.2022 21:40

Dosažená cena: 40 100 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (78)

32 600 Kč9.5.2022 00:04:57
32 100 Kč9.5.2022 00:03:36 (limit 14.4.2022 08:05:16)
31 600 Kč9.5.2022 00:03:36
31 100 Kč9.5.2022 00:02:42 (limit 14.4.2022 08:05:16)
30 600 Kč9.5.2022 00:02:42
30 100 Kč9.5.2022 00:02:16 (limit 14.4.2022 08:05:16)
29 600 Kč9.5.2022 00:02:16
29 100 Kč9.5.2022 00:02:11 (limit 14.4.2022 08:05:16)
28 600 Kč9.5.2022 00:02:11
28 100 Kč9.5.2022 00:02:02 (limit 14.4.2022 08:05:16)
27 600 Kč9.5.2022 00:02:02
27 100 Kč9.5.2022 00:01:59 (limit 14.4.2022 08:05:16)
26 600 Kč9.5.2022 00:01:59
26 100 Kč9.5.2022 00:01:56 (limit 14.4.2022 08:05:16)
25 600 Kč9.5.2022 00:01:56