16. Harlekýn

Autor: Igor Kitzberger

Kategorie: Sochy

Bronz, mramorový podstavec, značeno na boku, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 29 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 18.07.2022 18:15

Dosažená cena: 27 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (51)

27 200 Kč18.7.2022 14:54:51 (limit 6.7.2022 17:06:12)
26 700 Kč18.7.2022 14:54:51
26 200 Kč18.7.2022 14:54:34 (limit 6.7.2022 17:06:12)
25 700 Kč18.7.2022 14:54:34 (limit 18.7.2022 14:54:34)
25 100 Kč14.7.2022 19:19:55 (limit 6.7.2022 17:06:12)
24 600 Kč14.7.2022 19:19:55
24 100 Kč14.7.2022 19:19:47 (limit 6.7.2022 17:06:12)
23 600 Kč14.7.2022 19:19:47
23 100 Kč14.7.2022 19:19:25 (limit 6.7.2022 17:06:12)
22 600 Kč14.7.2022 19:19:25 (limit 14.7.2022 19:19:25)
19 500 Kč14.7.2022 18:45:28 (limit 6.7.2022 17:06:12)
19 000 Kč14.7.2022 18:45:28
18 500 Kč14.7.2022 18:45:24 (limit 6.7.2022 17:06:12)
18 000 Kč14.7.2022 18:45:24
17 500 Kč11.7.2022 21:07:32 (limit 6.7.2022 17:06:12)