Bronz, mramorový podstavec, značeno na boku, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 29 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 18.07.2022 18:15
Dosažená cena: 27 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč