16. Harlekýn

Autor: Igor Kitzberger

Kategorie: Sochy

Bronz, mramorový podstavec, značeno na boku, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 29 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 18.07.2022 18:15

Dosažená cena: 27 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (51)

9 600 Kč24.6.2022 10:04:20 (limit 19.6.2022 09:51:39)
9 500 Kč24.6.2022 10:04:20 (limit 24.6.2022 10:04:20)
8 200 Kč24.6.2022 10:04:03 (limit 19.6.2022 09:51:39)
7 900 Kč24.6.2022 10:04:03 (limit 24.6.2022 10:04:03)
4 700 Kč23.6.2022 11:53:24 (limit 19.6.2022 09:51:39)
4 500 Kč23.6.2022 11:53:24
4 300 Kč23.6.2022 09:01:15 (limit 19.6.2022 09:51:39)
4 100 Kč23.6.2022 09:01:15
3 900 Kč23.6.2022 09:01:11 (limit 19.6.2022 09:51:39)
3 700 Kč23.6.2022 09:01:11
3 500 Kč23.6.2022 09:01:06 (limit 19.6.2022 09:51:39)
3 300 Kč23.6.2022 09:01:06
3 100 Kč23.6.2022 09:01:02 (limit 19.6.2022 09:51:39)
2 900 Kč23.6.2022 09:01:02
2 700 Kč22.6.2022 16:44:39 (limit 19.6.2022 09:51:39)