146. Harlekýn

Autor: Igor Kitzberger

Kategorie: Sochy

Bronz | mramorový podstavec | výška s podstavcem - 34,5 cm | signováno na podstavci | originál |  nepoškozeno

Konec aukce: 09.12.2025 20:25

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 60 000 Kč